פרויקטים עתידיים

פרויקטים עתידיים


כאן תוכלו למצוא את הפרויקטים העתידיים של ארמונות חן קבלנות בניין 2000 בע"מ וצבי קופרלי יזמות בע"מ

– פרויקטים אשר נמצאים בתהליכי בנייה, תכנון, או קבלת אישורים. מדובר בפרויקטים בעלי טווח השלמה רחוק יותר.

אם אתם מעוניינים להתרשם מפרויקטים גמורים, עברו אל קטגוריית פרויקטים מאוכלסים, ותוכלו לעיין במגוון הפרויקטים של החברות שכבר הושלמו ברחבי הארץ (בערים כמו ראשון לציון, חולון, גבעת שמואל, קריית אונו ופתח תקווה). מעוניינים למצוא פרויקטים עם אפשרויות לרכישה בטווח קרוב יותר מאשר הפרויקטים העתידיים שלנו? הקטגוריה פרויקטים בשיווק תהיה בחירה נכונה יותר. שם תוכלו למצוא פרויקטים בערים חולון, בת ים וגבעת שמואל, שבהם תוכלו לסייר ולהתרשם לאחר תיאום עם משרדי המכירות שלנו אשר מפוזרים בכל אחד מהמוקדים.

פרויקט WAVE – גבעת שמואל

פרויקט WAVE כולל בתוכו שני מגדלי מגורים – האחד בעל 82 יחידות דיור (כלומר דירות), והשני בעל 81 יחידות. פרויקט זה ממוקם באחד האזורים הנחשקים ביותר של גבעת שמואל, ברחוב אמנון ליפקין שחק, אשר נמצא בקרבת מרכזי קניות וקניונים, פארקים, בתי ספר, יציאות נוחות אל הכביש המהיר (אבל בלי הרעש ועומס התנועה), וכמובן קרבה נכספת אפילו אל אוניברסיטת בר אילן.

אין ספק שמדובר באחד האזורים המבוקשים ביותר בגבעת שמואל, במיוחד כאשר מביאים בחשבון את הנתונים המרשימים של הדירות עצמן. פרויקט WAVE מציע יחידות דיור, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, בנוסף על חניות פרטיות ומחסנים פרטיים לשימוש הדיירים. עיצובם החדשני והמודרני של הבניינים יגרום לכם להתפעל בכל פעם שתגיעו הביתה, ויתרונותיו הרבים של הפרויקט יבטיחו שתוכלו לקרוא לדירה שלכם "בית" מהר יותר ממה שציפיתם.

פרויקט ארמונות פארק הים – בת ים

פרויקט זה, אשר ממוקם בשכונת פארק הים בעיר בת ים, מכיל 79 יחידות דיור. שכונה זו מבוקשת בעיר בית ים בעיקר בזכות המיקום שלה, אשר נמצא בקרבה לפארקים (אשר כתוצאה מכך, מספקים נוף מרהיב לדיירים בכל הקומות), לבתי עסק ומרכזי קניות, למוסדות תרבות כמו התיאטרון והספורטק, לחוף הים, ואפילו לרכבת הקלה, כך שלא משנה מה זה שאתם מחפשים בקרבת הבית שלכם – תוכלו למצוא זאת בפרויקט ארמונות פארק הים.
 העיצוב הייחודי של הפרויקט הזה כולל חלונות זכוכית מרהיבים אשר יעניקו לא רק מראה חדשני וחלק למבנה אלא גם, כמובן, נוף עוצר נשימה עבור כל אחד ואחת מהדיירים באותו בניין נחשק. בפרויקט זה תוכלו למצוא דירות, דירות מרפסות, וקומה עליונה אשר בה דופלקסים רחבי ידיים. מבנה זה תוכנן על מנת ליצור תחושת מודרניות וביתיות בו זמנית, תחכום אך גם תחושה מזמינה. 

רוצים לשמוע עוד פרטים על הפרויקטים העתידיים שלנו, כגון מחירי יחידות דיור ודירות, תאריכי סיום משוערים, ועוד פרטי מידע עבור קונים פוטנציאליים? פנו אלינו עוד היום, ואנו נשמח לתאם עבורכם פגישת ייעוץ או סיור באחד מהפרויקטים השונים, לפי דרישותיכם ובקשתכם. בנוסף, תוכלו לקבל מידע נוסף על המוסדות והשירותים באזור, כגון בתי ספר, קופות חולים, מרכזים מסחריים, שירותי תחבורה ציבורית והרשימה עוד ארוכה.
ארמונות חן קבלנות בניין 2000 בע"מ וצבי קופרלי יזמות בע"מ הן חברות אשר פועלות יחד במיזוג והרמוניה מלאה, אשר מתמחות בבנייה איכותית, בפתרונות יצירתיים, ובראייה לטווח הרחוק אשר משקפת את החזון של החברות למצוינות בתחומן ואת ההקפדה המחמירה שלהן על אנושיות – ללא פשרות על מקצועיות. אנו נשמח לספק לכם פרטים נוספים על פרויקטים עתידיים אשר נמצאים בתהליכים במגוון רחב של שלבים.

יש לכם שאלה? השאירו פרטים,
ונציג מטעמנו יחזור אליכם
Powered by Artvision | Truppo Websites