פרויקטים חדשים בשיווק

מגוון פרויקטים חדשים - חברת ארמונות חן

מתענינים בפרויקטים חדשים בשיווק? חברת "ארמונות חן" מציעה מגוון פרויקטים חדשים לדיור ולמסחר במרכז הארץ. עמוד זה מרכז את מגוון הפרויקטים של החברה, הנמצאים כרגע בהליכי שיווק כגון: השקד 6, גבעת שמואל, ביאליק 60, חולון ועוד. מוזמנים ללחוץ על שמות הפרויקטים לצורך קבלת פירוט נוסף.

אם לא ידעתם – נכון להיום חסרות בשוק הנדל"ן יחידות שתיתנה מענה לצורך של מיליון איש בדיור. במילים אחרות: השוק הישראלי זקוק לבנייה בהיקף של שלוש ערים בסדר הגודל של חיפה! משרד הנגב והגליל מנסה אמנם למשוך תושבים לאזורים אלה, אבל כולנו יודעים כי הביקוש העיקרי היה ונותר לדירות באזור גוש דן. הסיבה לכך ברורה: זה מרכז התעסוקה, התרבות והבידור של ישראל.

הבעיה היא שתל-אביב יקרה מדי. גם בהרצליה, רמת השרון, הוד השרון וכפר סבא המחירים מטפסים במהירות וכבר אינם מתאימים לזוגות צעירים שרודפים אחרי דירה שבה יוכלו לעמוד בגודל המשכנתא. לכן המענים האטרקטיביים יותר לדרישה – עבור מי שלא מוכן להדרים או להצפין - מתרכזים בערי הטבעת: רמת גן, גבעת שמואל, קריית אונו, פתח תקווה, חולון, בת ים וראשון לציון. 

וכמו בכל אזור בארץ – גם בערים אלה יש קבלנים "מתמחים", כאלה שבמשך שנים ארוכות צברו ותק וניסיון בבנייה בסדרי גודל המתאימים לכל כיס ולכל צורך בפרויקטים בהן. המשמעות היא קשר הדוק עם העיריות, היכרות עם צורכי השוק בערים אלה, התאמת הבנייה לקהלים מגוונים, וכמובן היכולת הכספית והמקצועית לענות על הצרכים של שוק הדיור. 

אחת החברות המובילות בערים אלה היא ארמונות חן קבלנות בניין, קופרלי&שלום, הנהנית מהגב הרחב של הבעלים שלה - רשת המזון הגדולה חצי חינם. עם ותק של למעלה מ-20 שנה, החברה מביאה איתה לשוק הנדל"ן יתרון משמעותי – היא משלבת יזמות, ניהול וביצוע עצמי של הפרויקטים. בכך היא יכולה לאפשר לעצמה התנהלות נכונה ויצירתית מול רוכשי הדירות, תוך מענה על צרכים והעדפות שונים. הדבר מאפשר לחברה גמישות רבה מול כוחות השוק, מהירות תגובה ביחס למגמות וחידושים בתחום הבנייה, חיתוך הבירוקרטיה, והבטחת איכות ללא פשרות. 

אזורי ביקוש במרכז הארץ

חברת "ארמונות חן" מתמקדת בערים המצויות מרחק נסיעה קצרה מתל אביב ועדיין מהוות אבן שואבת למתחמי הייטק וסייבר, משרדי עורכי דין ורואי חשבון, מרכזי פנאי ובילוי, קניות ותעסוקה. היא מציעה פרויקטים בשיווק בגוש דן המורחב, שיכולים לענות על צורכי קהלים שונים ויכולות כלכליות שונות:

פרויקטים חדשים בשיווק - מגורים: 

ביאליק 60, חולון: פרויקט בוטיק של 14 יחידות דיור הממוקם ברחוב שקט וחד-סטרי המאופיין ברובו בבתים פרטיים ונמוכים. קרוב לצירי התנועה המובילים - נתיבי איילון והיציאות מהעיר, כשבעתיד עתידה לקום במרחק הליכה גם הרכבת הקלה. המפרט הארכיטקטוני המעולה של דירות 5-2 רחבות, דירות גן ודופלקסים כולל חניון תת-קרקעי, מחסן לכל דירה, לובי מרווח ועוד.

השקד 6, גבעת שמואל: מגדל מגורים יוקרתי ברמת אילן החדשה, סמוך לאוניברסיטת בר-אילן, בצמוד לצירי התנועה הראשיים ובמרחק הליכה מהקו הסגול העתידי של הרכבת הקלה. 130 יחידות דיור במגדל מעוצב המבטיח חוויית מגורים מושלמת ואיכות חיים, לצד שטחים ציבוריים רחבים ומבני ציבור נמוכים המאפשרים נוף פנורמי של 360 מעלות. בפרויקט דירות של 3 חדרים לזוגות צעירים ועד 6 חדרים, פנטהאוזים וגינות גן למשפחות מבוססות. זהו המגדל הרביעי אחרי שלושה שכבר הוקמו כחלק ממתחם מרווח ומפואר.

פרויקטים חדשים בשיווק - משרדים ומסחר:

מול הפארק, חולון, רח' הכישור 51: 7 קומות משרדים רחבות בעלות חלוקה פנימית גמישה לפי צורכי הלקוח וחניה תת-קרקעית. מתחם אידיאלי הסמוך לכביש 4 ולקו הירוק העתידי של הרכבת הקלה.

בת ים Beach: ברח' בן גוריון 134, במיקום הטוב ביותר על שפת הים, קומפלקס חנויות להשכרה שישרתו את אזור הבילוי והפנאי המרכזי של העיר.התקשרו אלינו – ותיהנו גם אתם מחוויית הקנייה שרבים נהנו ממנה לאורך השנים, שירות ללא פשרות, איכות בנייה ועיצוב עילאית, חשיבה מקורית ואוזן קשובה לצורכי הלקוחות. כל אלה מהווים את סוד ההצלחה של החברה מאז הקמתה ועד ימינו. טל' 08-9439991.

יש לכם שאלה? השאירו פרטים,
ונציג מטעמנו יחזור אליכם
Powered by Artvision | Truppo Websites